Geen categorieZuyderzee Lyceum Lemmer

Open Dag Lemmer

Welkom groep (7 en) 8
Op woensdag 22 januari 2020 staan onze deuren voor je open!

In de ochtend kun je bij ons een aantal lesjes volgen van 08.30 – 12.00. Gedurende deze ochtend willen we je kennis laten maken met ons onderwijs, onze school en onze docenten op het Zuyderzee Lyceum Lemmer. Via je leerkracht van de basisschool kun je je na de kerstvakantie opgeven voor het ochtendgedeelte.

Belangstellende leerlingen van basisscholen buiten de omgeving van Lemmer die de ochtend graag willen bezoeken, kunnen via de mail contact opnemen over het ochtendprogramma (s.wynia@zuyderzeelyceum.nl).

’s Avonds zijn wij open van: 18.30 – 21.00 uur: Op deze avond kun je samen met je ouders/verzorgers weer een kijkje nemen op onze school. Alle docenten zijn dan aanwezig en laten jullie zien hoe ons onderwijs eruitziet en wat er allemaal nog meer mogelijk is. Ook kun je alle vragen stellen die je maar hebt en krijg je ook nog wat leuks van ons!

We hopen jullie allemaal te zien op woensdag 22 januari. Tot dan!

Adres
Riensingel 2
8531 GH Lemmer
Tel: 0514 – 561387